آرتاوین

عملكرد گرمايی پنجره دو جداره :

مقدار عايق بندی گرمايی پنجره دوجداره آرتاوین با فاصله دو شيشه به فاصله دو شيشه بستگی دارد. در صورتی كه فاصله دو شيشه خيلی كم باشد، نفوذ گرمايی زياد شده و به طبع آن رسانايی گرمايی پنجره دوجداره افزايش می يابد. در صورتی كه فاصله دو شيشه زياد باشد، پديده همرفت بر ويسكوزيته (گرانروی) گاز فائق آمده و باعث افزايش رسانايی گرمايی پنجره دوجداره خواهد  شد. بيشترين عايق بندی گرمایی زمانی رخ می دهد كه فاصله دو شيشه بين ۱۶ تا ۱۹ ميلی متر باشد. فاصله شيشه دوجداره بايد نسبت به قاب پنجره upvc مورد استفاده تنظيم گردد.

نحوه صحیح استفاده از پنجره دوجداره :

عمدتا پنجره دوجداره آرتاوین از بخش های پروفیل و گالوانیزه، یراق آلات و اسپانیولت ، لولا و دستگیره ، شیشه و زهوار تشکیل شده است که هر کدام از موارد ذکر شده وظیفه ای را به دوش می کشند و وجود هر یک لازمه عملکرد صحیح پنجره دوجداره می باشد.زمانی که پنجره دوجداره نصب می شود و در فریم آهنی که از قبل توسط بنا جای گذاری شده است محکم می شود ، نوبت به رگلاژ تمامی قطعات می رسد تا لنگه پنجره بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود و در این زمان پنجره دوجداره اماده استفاده است.

یکی از مهم ترین مزیت های پنجره دوجداره بحث عایق بندی آن است که با چسب های مخصوص این قابلیت به طور کامل ایجاد می شود و نصاب پنجره دوجداره تست های لازم را برای کارکرد صحیح پنجره انجام می دهد.مقاومت پروفیل پنجره دوجداره به اندازه ای بالا می باشد که اگر به درستی نصب و رگلاژ شود هیچ مشکلی برای کارفرما ایجاد نمی کند.

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.