آرتاوین

دستگیره پنجره دوجداره آرتاوین

(پنجره دوجداره در غرب تهران)

نمایندگی رسمی وین تک

با پیشرفت تکنولوژی، دستگیره‌ پنجره های دوجداره از لحاظ امنیت در جایگاه بسیار خوبی قرارگرفته‌اند. کیفیت دستگیره پنجره نخستین معیار در انتخاب انواع دستگیره پنجره دوجداره است. جنس دستگیره پنجره دوجداره آرتاوین عموماً از آلومینیوم و یا پلاستیک است. در تولید پیچ دستگیره پنجره دوجداره نیز باید از آلیاژ مرغوب استفاده شود تا در هنگام استفاده و نصب روی پنجره آسیب نبیند

دستگیره پنجره دوجداره یک طرفه آرتاوین :

پر استفاده ترین دستگیره پنجره دوجداره، دستگیره یک طرفه ساده است. این نوع دستگیره در یک طرف بازشو نصب می شود و به طور کلی به دو دسته ساده و سکوئستیک تقسیم بندی می شود.

دستگیره پنجره دوطرفه آرتاوین :

دستگیره دوطرفه برای مواردی استفاده خواهد شد که بازشو از دو طرف باز شود. به دلیل ارزان بودن قیمت دستگیره پنجره دوطرفه نسبت به درب سوئیچی در برخی پروژه های اکونومی از این دستگیره استفاده می شود. این محصول دارای قفلی است که روی قسمت بالای دستگیره تعبیه شده است. به دلیل آن که این قفل به راحتی باز می شود پیشنهاد می شود در مواقعی که امنیت مهم است، از دستگیره سوئیچی یا دستگیره یک طرفه استفاده شود.

دستگیره باریک پنجره دوجداره دوطرفه آرتاوین :

این دستگیره ساختار و مکانیزمی کاملا مشابه دستگیره پنجره دوطرفه دارد. تنها تفاوت این دو دستگیره باریک بودن محل پیچ و هندل دستگیره است. در پنجره هایی که به بیرون باز می شوند و یا محل نصب دستگیره در قسمت بیرونی آن است از این دستگیره می توان استفاده کرد.

دستگیره هتلی آرتاوین :

در مراکز عمومی مانند هتل ها به دلایل ایمنی بهتر است پنجره ها فاقد اهرم دستگیره باشند. یراق آلات روتو با ارائه دستگیره هتلی فاقد اهرم و هندل این نیاز را بر طرف کرده اند.

دستگیره مخفی پنجره دوجداره آرتاوین :

این نوع دستگیره عمدتا برای پنجره دوجداره ریلی استفاده می شود. بویژه در پنجره کشویی دو ریل (هر دو لنگه به صورت کشویی باز می شود) که در صورت وجود دستگیره های دیگر، مانع باز شدن لنگه دیگر خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.