آرتاوین

مزایای اقتصادی و رفاهی استفاده از درب و پنجره های upvc آرتاوین

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک)

پنجره upvc

عایق صدا :

طبق مطالعات انجام شده جهت جلوگیری از اثرات صدا، محیطی به دور از هرگونه آلودگی صوتی تاثیر بسیاری زیاد و موثری در سلامت جسم و روان انسان دارد، زیرا محیط آرام زندگی باعث داشتن اعصابی آرام می شود. سیستم درب و پنجره دوجداره upvc آرتاوین می تواند تا حد زیادی باعث جلوگیری از اثرات صدا شود. شما می توانید با تماس با شرکت درب و پنجره دوجداره آرتاوین و اطلاع از خدمات ما از مزایای رفاهی و اقتصادی درب و پنجره دوجداره آرتاوین بهره مند شوید.

عایق حرارتی و برودتی :

همانطور که می دانید آتش سوزی یکی از خطرات هولناکی است اگر اتفاق بیفتد خسارات زیادی را در بر می گیرد با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف به خصوص معماری و شیمی پیشرفت هایی حاصل شده است ولی تاکنون نتوانستند به مواد، متریال و ساختاری دست بیابند تا بتوان گفت که مشکل آتش سوزی ها به طور قابل ملاحظه ای برطرف شده باشد امروزه در بخش مواد در قسمت های مختلف توانستند به موادی دست بیابند که آتش زا نبوده و همچنین باعث توسعه آتش نشود که یکی از آن ها پنجره دو جداره upvc می باشد. ترکیبات موجود در پروفیل های CPE که تعدیل کننده upvc می‌ باشد باعث شده که پروفیل های upvc در درب و پنجره upvc آرتاوین  باعث گسترش آتش نیز نشود.

نکته : همچنین به یاد داشته باشید که پروفیل های پنجره های دو جداره upvc دو جداره در آتش های شدید بسیار آرام می سوزند و باعث گسترش حریق نمی شوند. ضمن آن که شیشه های دو جداره به کارگرفته شده در درب وپنجره upvc نیز دارای ساختاری هستند که در حریق به راحتی نشکسته و باعث تبادل اکسیژن و هوا به حریق نمی شود .

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف :

پروفیل های استفاده شده در این درب و پنجره های دوجداره upvc آرتاوین دارای عمر مفید و استحکام بسیار بالایی می باشد و به سبب مجهز بودن به درزگیرها و … درمقابل صدا، غبار،آب و ضربه بسیار مقاوم بوده و درمقابل شدت طوفان هایی با شدت ۱۵۰ کیلومتر درساعت بدون لرزش مقاوم می باشد.

عایق در برابر نفوذ آب :

در سیستم درب و پنجره upvc، یراق آلات و آب بندی ها و لوازم درزگیرها درکل فریم و درب و پنجره ها، باعث عدم نفوذ آب و غبار معلق هوا به داخل محیط می شود. این موضوع در نواحی از کشور که دارای بارش باران زیاد و پیوسته دارد مثل شهر های شمالی بسیار دارای اهمیت ویژه ای است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.