آرتاوین

رنگ بندی درب و پنجره upvc

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک)

رنگ بندی درب و پنجره upvc از طریق لمینت‌های رنگی هم قابل تأمین است. شما می‌توانید یک لایه رنگی فوق العاده زیبا از جنس upvc روی درب و پنجره دوجداره خود استفاده کنید این لمینت‌ های رنگی به صورت کشویی روی پروفیل سفید معمول شما قرار می‌گیرند. پروفیل‌ هایی که برای رنگ بندی درب و پنجره upvc از لمینت‌های رنگی استفاده می‌ کنند، بهترین بافت‌ها و رنگ بندی‌ های ممکن را می‌توانند در این لمینت‌ ها به دست آورند.

نمایندگی رسمی وین تک

پنجره دوجداره لمینت :

پروفیل لمینت درب و پنجره UPVC، با استفاده از روکش های لمینت طرح چوب برجسته کاور می شوند. این روکش ها به صورت دکوراتیو بوده و در کنار زیبایی، مزایایی همچون ضد خش بودن، مطابق با شرایط مختلف آب و هوایی، دوام بالا و مناسب با طراحی نمای ساختمان را دارا می باشند که نحوه تولید، جنس روکش و جنس پروفیل در کیفیت درب و پنجره دوجداره لمینت اهمیت ویژه ای دارد.

پنجره دوجداره رنگی :

در پنجره های دوجداره رنگی آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک، درب یا پنجره بعد از تولید به وسیله رنگ های مخصوص پروفیل و با استفاده از دستگاه های مخصوص پاششی، رنگ آمیزی می شوند. همچنین مانند پنجره upvc لمینت، می توان از ویژگی تک رو رنگ و دورو رنگ استفاده کرد. پنجره دوجداره رنگی ویژگی هایی همچون تنوع رنگ بالا، ضمانت ثبات رنگ، ضد خش بودن و نظافت آسان دارد. در پروژه هایی که استفاده از پنجره هایی با رنگ غیر سفید(تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره بدون تغییر نمای ساختمان) الزامی است، می توان از پنجره رنگی با رنگ دلخواه استفاده کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.