آرتاوین

۵ گام مهم در انتخاب پنجره دوجداره

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک در غرب تهران)

پنجره upvc

چگونه می‌ توانیم یک پنجره دوجداره مناسب و دلخواه خود را انتخاب کنیم ؟ شرکت درب و پنجره آرتایون نمایندگی رسمی وین تک به عنوان یک مشاور با تجربه و متخصص در این مطلب شما را در انتخاب یک پنجره با کیفیت راهنمایی می کند.

۱_ پروفیل با کیفیت :

توجه داشته باشید که انتخاب پروفیل باکیفیت اولین قدم برای انتخاب یک پنجره دوجداره مناسب است. در این انتخاب باید به وزن پروفیل، تعداد کانال‌ ها، سطح پروفیل و استانداردهای جهانی آن توجه داشت که عبارت اند از :

  • وزن پروفیل
  • کانال‌ های پروفیل
  • سطح پروفیل

۲_ توجه به عایق‌ بندی و لاستیک‌ های پنجره :

لاستیک به نوعی عایق‌ بندی پروفیل محسوب می‌ شود بهتر است بدانید که پروفیل‌های upvc آرتاوین به دو صورت پروفیل‌ های بدون گسگت و پروفیل‌ های گسگت سر خود تولید می‌شود که در پروفیل‌ های گسگت سر خود، لاستیک در زمان تولید پروفیل توسط دستگاه بر روی پروفیل نصب می‌ شود و در پروفیل‌ های بدون گسگت، لاستیک‌ ها در زمان ساخت پنجره روی آن نصب می‌ شوند.

۳_ داشتن گالوانیزه استاندارد :

جالب است بدانید که استفاده از گالوانیزه برای استحکام بخشی و همچنین تحمل بارهای دینامیکی و استاتیکی وارد شده (شامل بارهای خارج و بارهای مستقیم) به پنجره از الزامات غیر قابل انکار سیستم پنجره‌ های دوجداره می باشد و این ادعا که می‌ توان برای پروفیلی خاص از گالوانیزه استفاده نکرد بی‌ پایه و اساس بوده است و هیچ پشتوانه فنی علمی و یا استانداردی ندارد.

۴_ یراق‌آلات با کیفیت :

یراق آلات یکی از مهم‌ ترین اجزای درب و پنجره دوجداره آرتاوین به شمار می‌ روند. یراق‌ آلات درب و پنجره دوجداره دارای تنوع مناسبی هستند و شما می‌ توانید با توجه به سلیقه و کاربرد مکان استفاده از آن، یراق‌ آلات مورد نظر خود را انتخاب کنید. یراق‌آلات شامل لولاها، دستگیره، قفل، زبانه‌ ها و… می‌ شوند.

۵_ استفاده از پیچ‌ های استاندارد :

یکی از نکات مهم و اساسی در ساخت و نصب درب و پنجره  دوجداره و upvc استفاده از پیچ به تعداد کافی می باشد. در استانداردهای جهانی نصب گالوانیزه به پروفیل upvc فاصله بین هر پیچ را ۴۰ سانتی متر و در زمان نصب پنجره‌‌ ها به فریم انتظار فاصله بین پیچ‌ ها را ۷۰ سانتی متر لحاظ کرده که رعایت آن ها بسیار مهم است. تعداد کافی و فاصله پیچ‌ های گالوانیزه به پروفیل باعث جلوگیری از انقباض و انبساط پروفیل upvc می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.