آرتاوین
تعویض پنجره بدون تخریب

شیشه های دوجداره و upvc آرتاوین ، عایق مناسبی برای جلوگیری از ورود سرو صدا به داخل ساختمان می باشند.اما این فرایند عایق بندی در صورتی کامل انجام می شود که از دیگر اجزا درب یا پنجره منافذی برای ورود گرد و غبار، جریان هوا و آلودگی صوتی وجود نداشته باشد.

پنجره های آهنی یا فلزی منافذ زیادی دارند :

در زمان تعویض شیشه تک جداره با شیشه دوجداره و upvc در پنجره های معمولی این نکته را مدنظر قرار دهید که از مهم ترین اصول عایق بندی چفت شدن کامل اجزای ثابت و متحرک در درب و پنجره هااست. پنجره های فلزی در چند قسمت دارای منافذ زیادی می باشند:

  • محل اتصال شیشه به فلز :

    به دلیل شکننده بودن شیشه، قاب آهنی یا آلومینومی را با فاصله قرار می دهند که این فاصله  با چسب و یا لاستیک پر می شود. در هر حال به دلیل اینکه آهن روی آهن پیچ یا جوش داده می شود، باز هم منافذی باقی می ماند که از آنجا گردوغبار و یا سر و صدا عبور کند.

  • محل باز وبسته شدن درب یا پنجره آهنی :

    به علت وجود وزن و فشار زیاد فلزات، بازشوی پنجره آهنی طوری ساخته شده است که با فریم اصلی فاصله داشته باشد. این فاصله موجب عدم عایق بندی نسبت به هر چیزی خواهد شد. حتی اگر از لاستیک یا چسب های یک طرفه برای درزگیری این قسمت ها استفاده شود، به دلیل فشار زیادی که لنگه بازشو هنگام بسته شدن ایجاد می کند، پس از مدتی لاستیک یا چسب فشرده شده و کارایی خود را از دست می دهند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی در کنار درب و پنجره معمولی یا فلزی قرار دارید، جریان باد یا سرما و گرما را کاملا حس کنید.

تعویض پنجره بدون تخریب در شرکت درب و پنجره دوجداره و upvc آرتاوین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.