آرتاوین
پنجره upvc

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده یک پنجره دوجداره شیشه استفاده شده در آن می باشد که شیشه ها از نظر جداره ها در انواع شیشه تک جداره، شیشه دوجداره، سه جداره و چهار جداره تقسیم بندی می شوند. برای تولید شیشه های چند جداره از شیشه های فلوت استفاده می شود. و برای تولید این نوع شیشه مواد مذاب را بر روی بستری از قلع مذاب شناور کرده و در نتیجه شیشه ای با بهترین کیفیت را تولید می کنند.

انواع شیشه از نظر جداره :

  • شیشه تک جداره

    شیشه های تک جداره از گذشته در پنجره های آهنی، چوبی و پنجره آلومینیومی ترمال بریک به صورت تک لایه مورد استفاده قرار می گرفتند. اما به دلیل اینکه در مقابل حرارت، برودت و صدا عایق خوبی نیستند تقریبا دیگر استفاده نمی شوند البته از ضخامت های بالای این نوع شیشه برای استودیو های موسیقی استفاده می کنند.

  • شیشه دوجداره

    شیشه دوجداره امروزه یکی از پر مصرف ترین شیشه هایی است که در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیشه از دو لایه شیشه فلوت با فاصله تعیین شده توسط اسپیسر تشکیل می شود. این نوع شیشه با عایق بندی و قیمت مناسبی که دارد شیشه ای مناسب برای پنجره ها می باشد.

  • شیشه سه جداره

     شیشه های سه جداره از سه لایه شیشه به همراه دو عدد اسپیسر تشکیل می شود. یکی از مزایای بارز شیشه های سه جداره شیشه عایق بندی حرارتی عالی این شیشه ها می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.