آرتاوین

لزوم استفاده از توری پلیسه در تابستان

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک در غرب تهران)

توری های پلیسه آرتاوین به منظور جلوگیری از ورود حشرات در تابستان به درون محیط استفاده می شوند. برای ورود هوای تازه، شما احتیاج دارید درب و پنجره ها را برای ساعتی باز بگذارید و از هوای تازه لذت ببرید، در فصل گرما، ورود حشرات یکی از معضلاتی است که ممکن است باعث کلافگی شما شود. با استفاده از توری های پلیسه، آرتاوین می توانید این مشکلات را از بین ببرید. توری پلیسه با نام های دیگری از جمله توری تاشو و توری آکاردئونی در بازار موجود می باشد، از خصوصیت توری های پلیسه آرتاوین می توان به انعطاف پذیری فوق العاده ای این توری ها اشاره کرد. این ویژگی سبب باز و بسته شدن راحت این توری ها در قاب آلومینیومی خواهد شد.

پنجره upvc

همانطور که می دانید یکی از بهترین راه ها برای ایجاد جریان هوا و تهویه طبیعی در خانه باز گذاشتن پنجره ها در ساعاتی از روز است. اما بهتر است روی پنجره هایمان توری نصب کنیم تا از ورود حشرات مزاحم، پشه و مگس جلوگیری کند.کارشناسان بهداشت معتقدند استفاده از مواد شیمیایی و سموم کشنده جهت از بین بردن حشرات برای انسان بسیار مضر است و صحیح ترین راه برای جلوگیری از ورود حشرات، وپیش گیری  از گزیدگی آن ها نصب توری روی پنجره های منزل خود می باشد.

در کارخانه درب و پنجره دوجداره آرتاوین توری هایی با قاب های آلومینیومی، یو پی وی سی، چوبی یا فلزی در انواع کشویی، پلیسه، ثابت و جمع شونده برای انواع پنجره ها تولید می شود. قبل از نصب، باید آگاهی کافی از انواع توری های موجود داشته باشید تا با توجه به احتیاجتان گزینه بهتری را انتخاب کنید. هنگام نصب توری به قصد مبارزه با حشرات نباید موردی را از قلم بیاندازید و از جمله مهم ترین پنجره ها برای نصب توری پنجره های مربوط به سرویس بهداشتی و حمام می باشد. همانطور که توری باعث جلوگیری از ورود حشرات می شود جلوی خروج آن ها را هم می گیرد.

آرتاوین : جای پیچ ها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و به طور استاندارد هر ۳۰ سانت یک پیج قرار می گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیکتر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود. بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره upvc آرتاوین در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.