آرتاوین

نحوه نگهداری درب و پنجره های UPVC

پنجره دوجداره در غرب تهران
  •   حتما با فاصله های زمانی معین ، تمام قطعات مکانیکی و متحرک پنجره ها را روغن کاری کنید. به یاد داشته باشید که روغن کاری باید توسط روغن های رقیق موجود انجام شود تا به نگهداری پنجره کمک کند.
  •   به منظور دوام بیشتر لاستیک های درزگیر در پنجره ها، در بازه زمانی مشخص و حداکثر سه ماه یک بار آن ها را توسط پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز کنید.
  •   برای تمیز کردن پنجره ها می توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید.این کار باعث می شود بدون باقی گذاشتن اثر گردو غبار، پنجره ها را براق شوند.
  •  اگر پس از نصب پنجره ها، هنوز فعالیت های اجرایی ساختمان باقی مانده است، نباید کاور روی پنجره ها را بِکنید تا از آسیب به بدنه آن ها جلوگیری شود. همچنین نباید این کاورها را به مدت طولانی بر روی پنجره ها باقی بگذارید. چرا که جدا نکردن چسب ها باعث می شود اثر چسب تا مدت ها بر روی پنجره های باقی بماند.
  • به طور مرتب دستگیره ها و قسمت های متحرک دیگر پنجره ها مانند لولا ها را وارسی کنید که شل و هرز نشده باشند. معمولاٌ با چک کردن منظم این قسمت ها، می توانید پیچ مربوطه را پیدا کنید و آن را پیش از بروز مشکل محکم تر کنید.
  • در هنگام فعالیت های بازسازی از قبیل سیمان کاری و نقاشی ساختمان و … لازم است تا روی پنجره ها را با پوشش مناسبی بپوشانبد تا آسیبی به پنجره نرسد. در صورت آلوده شدن پنجره ها لازم است تا به دقت پنجره ها را تمیز کنید تا وجود این مواد باعث کدر شدن سطوح پنجره نشود.
  •   با توجه به تنوع یراق آلات در نظر گرفته شده، جهت پنجره های upvc، باید دستورالعمل های مفیدی که از طرف سازنده در خصوص  نحوه استفاده از آن ها ارائه می گردد، به دقت صورت پذیرد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، آن را برطرف کرد یا از گارانتی پنجره استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات شرکت درب و پنجره آرتاوین با تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.