آرتاوین

مشکلات احتمالی شما با پنجره دوجداره upvc

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک در غرب تهران)

در به کارگیری و استفاده از پنجره های دوجداره upvc همانند سایر محصولاتی که از آن ها استفاده می کنید ممکن است با مشکلات، و ابهاماتی برخورد کنید آرتاوین در این مطلب برخی از این مشکلات و همچنین راه حل هایی را به شما معرفی می کند ممکن است برای خیلی از افراد این سوال پیش بیاد که کارکرد اصلی پنجره های دوجداره upvc چیست و در استفاده از این محصول بایستی بدنبال ایجاد چه تغییر شگرفی در محیط خود باشند ؟

البته قابل به ذکر است که ما در استفاده از پنجره دو جداره آرتاوین به دنبال دریافت و بهره گیری از برخی محسنات از قبیل عایق صوتی، کنترل آلودگی هوای محیط و جلوگیری از هدر رفتن انرژی هستیم. این آیتم‌ ها کلی بوده و مشخصات فنی این محصول نیز ، هر یک می‌ تواند از دلایل انتخاب ما باشد.

پنجره upvc

برخی دیگر از مواردی که ما را به انتخاب و به کار گیری این محصول وا می‌ دارد عبارت اند از :

  •  تنوع حالات مختلف و یراق آلات پنجره upvc
  • مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ رطوبت
  •  مقاومت بالا در برابر آتش
  • استحکام و ایجاد امنیت در برابر سرقت
  •  مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی

آیا پنجره دوجداره upvc قادر به مهار آلودگی صوتی و هوا می‌ باشد ؟

پنجره دوجداره upvc آرتاوین در برابر آلودگی محیطی و صوتی بسیار کارا بوده است و در صورت تولید و نصب صحیح می‌ تواند تا ۸۰% از آلودگی صوتی و محیطی را بکاهد.

اگر پروفیل پنجره ها تغییر رنگ دهد، آیا می‌ توان آن را ترمیم کرد ؟

تغییر رنگ پروفیل نامرغوب یکی از شایع ترین مشکلات این نوع پروفیل ها می‌ باشد که در صورت بروز این مشکل کاری نمی‌ توان انجام داد. مگر با رنگ دیگر که این نیز در محل پروژه کار دشوار و غیر استانداردی است و در نهایت نظر و کیفیت مورد نظر را تأمین نمی‌ نماید.

نقش یراق آلات در کیفیت پنجره های upvc :

به یاد داشته باشید که در به کارگیری یراق آلات در سیستم upvc ، انتخاب یراق آلات مناسب نقش مهمی دارد و در کیفیت محصول نهایی تأثیر مهمی دارد. بهتر است بدانید که یراق آلات درب و پنجره های upvc از حدود ۱۰۰ قطعه بهم پیوسته تشکیل شده است. اکثر این قطعات بر روی یک دیگر حرکت مکانیکی داشته و مجموعه ای مانند ماشین باز شونده را ایجاد می‌نمایند. لذا در انتخاب برند مناسب و همچنین با در نظر گرفتن نوع بازشو ها و انتخاب یراق مناسب با توجه به نیاز، می‌تواند هم هزینه ها را کنترل نماید و هم طول عمر بیشتر یراق آلات موجب می گردد.

آیا می‌ توان یراق آلات درب و پنجره دو جداره upvc را پس از نصب تعویض و بهینه کرد ؟

 این امر امکان‌ پذیر می‌ باشد ولی به صورت محدود. چرا که محل پیچ‌ های بعضی از یراق آلات با یکدیگر متفاوت بوده و ممکن است در به کارگیری یراق‌ آلات جدید دچار مشکل گردد و از طرفی نصب یراق آلات در سیستم پازل ستاپ و برخی از کارخانه های معتبر به صورت اتوماسیون و با ماشین آلات خاصی انجام می‌ پذیرد و تغییر آن به صورت تعمیراتی و در محل پروژه محدودیت‌ هایی را ایجاد می‌ نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.