آرتاوین

 درزگیر مناسب برای درب و پنجره دوجداره آرتاوین

(پنجره دوجداره در غرب تهران)

پنجره upvc

با توجه به تنوع انتخاب درزگیر درب و پنجره دوجداره ، بسیار مهم است که تولید کنندگان درب و پنجره دوجداره نیاز های تولید و زیست محیطی را مدنظر قرار دهند. درب و پنجره دوجداره آرتاوین تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc در غرب تهران، از بهترین درزگیرها در درب و پنجره های دوجداره خود استفاده می کند.

درب و پنجره ها به هنگام باز و بسته شدن ، باعث انتقال هوای سرد زیادی به فضای خانه می شوند و انرژی زیادی به هدر می دهند. با عایق کردن پنجره ها تا حدودی  می توان مانع از ورود سرما به داخل خانه شد. البته میزان به هدر رفتن انرژی در پنجره های دوجداره بسیار کمتر از پنجره های معمولی است. درزگیری و استفاده از نوارهای دور پنجره ، اولین راهکار برای پیدا کردن درزها و جلوگیری از ورود هوا از طریق آن ها می باشد. داخل و خارج پنجره ها را درزگیری کنید و در قاب پنجره از نوارهای مخصوص درزگیری استفاده کنید.

۱_ شرایط آب و هوایی :

دوام وکارایی یک درزگیر به شدت تحت تاثیر آب و هوا قرار دارد بنابراین لازم است که درزگیری انتخاب شود که شرایط محلی را تحمل کند. درزگیر های سیلیکونی با کیفیت بالا به حدی انعطاف پذیر بوده که قادرند در برابر محدوده  وسیعی از دماها مقاومت کنند. این محدوده دمایی ، شامل دماهایی زیر صفر درجه ی فارنهایت می باشد. در حالی که در این محدوده ی دمایی، درزگیرهای آلی تاثیر نامطلوبی می پذیرند به طوری که به مرور زمان این درزگیرها یا نوارها ترک خورده و یا می شکنند. لازم به ذکر است که درزگیرهای سیلیکونی در پنجره هایی که در مناطق طوفانی و بادی قرار دارند نیز به کار می روند، چرا که مقاومت این درزگیرها در برابر جابجایی های شدید هوا، بسیار بالا است.

۲_ زمان اتصال :

سرعت چسبیدن درزگیر درب و پنجره دوجداره آرتاوین  به محصول و زمان تولید، تابعی از نوع درزگیر به کار رفته بوده و تغییر پذیر است. در حالی که درزگیرهای سنتی هشت تا بیست و چهار ساعت زمان لازم دارند. همچنین توجه داشته باشید که ظرفیت حرارتی پایین موجب سرد شدن سریع درزگیر شده که باعث چسبندگی سریع و افزایش میزان تولید می گردد. در این میان، میزان حجم تولید فاکتور مهم و قابل توجهی است که لازم است مدنظر قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.