آرتاوین

تعویض پنجره بدون تخریب

 اکثر ما در هر آب و هوای سرد و زمستانی به نظافت درب و پنجره توجه نمی کنیم. در فصل زمستان هر چقدر هم پنجره ها کثیف باشند، از تمیز کردن آن ها سر باز می زنیم. در تلاش برای پرهیز از شستشوی پنجره ها در زمستان، خیلی از افراد تصمیم می گیرند که پیش از شروع زمستان تمام پنجره های خود را کاملاً تمیز کنند. 

اما باید به یاد داشته باشید که پنجره های خانه تان نیازمند تمیزکاری مداوم هستند تا بتوان آن ها را تا حد امکان از نظر تمیزی ایده آل نگه داشت. اگر از نظافت پنجره هایتان غافل شوید، کثیفی انباشته شده روی آن می تواند باعث خش و دیگر آسیب ها به پنرجه دوجداره شود. نظافت سریع و مداوم باعث می شود که حداکثر بهره را از پنجره های خود ببرید، و مجبور نیستید آن ها را با پوشاندن پرده های ضخیم پنهان کنید.

آرتاوین : در مورد نظافت پنجره ها، اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید آب و هوا است. روز مناسبی را برای تمیزکاری پنجره هایتان انتخاب کنید و از نظافت پنجره ها در روزهایی که خیلی سرد هستند یا باد در حال وزیدن است، خودداری کنید.

از عوامل مهم دیگر در نظافت درب و پنجره های دوجداره این است که پنجره ها را در زمان مناسب تمیز کنید. با اینکه بعضی پنجره ها صبح ها نور آفتاب را دریافت می کنند، ولی به بعضی دیگر از پنجره ها آفتاب فقط بعد ازظهرها می تابد. حتی در حین ماه های سردتر، همیشه بهتر است که پنجره ها را در سایه تمیز کنید تا روی آن ها خط نیفتد.

پیش از اینکه پنجره هایتان را با هر گونه مایع تمیز کننده نظافت کنید، حتماً هر گونه کثیفی، گرد و خاک یا ذرات اضافی که رو پنجره هستند را پاک کنید. این کثیفی ها به خصوص در گوشه ها و شیارها جمع می شوند، که می تواند روی مکانیزم باز و بسته شدن پنجره تأثیر منفی بگذارد. تمیز کردن مرتب و مداوم کمک می کند که پنجره هایتان با حداقل تلاش و زحمت باز و بسته شوند. به علاوه، اگر کثیفی های زیاد را پیش از شستشو پاک نکنید، ممکن است با وضعیتی گل آلود روی پنجره ها رو به رو شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.