آرتاوین

پنجره محوری دوجداره آرتاوین

(نمایندگی رسمی وین تک)

پنجره دوجداره

یکی از انواع حالات بازشوی پنجره های دوجداره آرتاوین پنجره محوری است. در این نوع پنجره ها چرخیدن لنگه بازشو حول یک محور مهم ترین مزیت آن است. سیستم پنجره دوجداره محوری با پروفیل آرتاوین جزء یراق آلات خاص است که در ابعاد و لنگه های بازشوی بزرگ کاربرد دارد. با باز کردن کردن دستگیره که در زیر لنگه قرار دارد، پنجره دوجداره محوری در یک جهت حول یک محور حرکت می کند و می توان زاویه آن را تنظیم کرد. محور گردش پنجره دوجداره محوری به صورت ۱۸۰ درجه است و دسترسی آسانی به نمای خارجی پنجره به وجود می آورد و به شما این امکان را می دهد که تمامی زوایای پنجره را نظافت کنید.

ویژگی های پنجره دوجداره محوری آرتاوین :

۱_ قابلیت تنظیم باز شو

۲_ دسترسی به نمای خارجی پنجره برای نظافت آسان

۳_ امکان نصب شیشه تک جداره و دوجداره از ضخامت ۶ تا ۲۴ میلی متر

۴_ عرض فریم ۴۵ میلی متر ، امکان چرخش در دو محور افقی یا عمودی

پنجره دوجداره

آرتاوین : در سیستم محوری هوای راکد از بالا خارج شده و هوای تازه از پایین وارد می شود. این روش تهویه در مکان های مرطوب و مکان هایی که نیاز است بو به سرعت خارج شود بسیار کارآمد می باشد. زاویه بازشو درب و پنجره های دوجداره محوری آرتاوین قابل تنظیم بوده و در حالت نیمه باز از ایمنی کافی برخوردار می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.