آرتاوین

 پروفیل های رنگی upvc

درب و پنجره upcv و دوجداره

نمایندگی رسمی وین تک

پروفیل های رنگی upvc

لمینت پروفیل upvc و دوجداره را می توان در رنگ های مختلف و همچنین با طرح چوب (لمینت) طبق پسند و سلیقه مشتری آماده کرده ،د رب و پنجره upvc و دوجداره با طرح دلخواه مشتری تولید نمود تنوع طرح و رنگ پروفیل ها طیف گسترده ای دارد

پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره های دوجداره upvc آرتاوین در غرب تهران برای ایجاد طرح های تزئینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند.

انواع پروفیل های لمینت upvc در آرتاوین :

  • بیرون لمینت

  • داخل لمینت

  • دو طرف لمینت

در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای و یا همرنگ لمینت استفاده گردد.

به عبارتی درب ها و پنجره های دوجداره و upvc آرتاوین را می توان به صورت دو رو لمینیت و یا یک رو لمینیت تهیه نمود. درب و پنجره دو رو لمینت هم از داخل و هم از بیرون رنگ می شود. ولی درب ها و پنجره های یک رو لمینت بنا به خواست مشتری و طراحی بیرونی یا داخلی بنای ساختمانی از یک طرف لمینیت می گردد.

در صورتی که درب و پنجره upvc و دوجداره از بیرون رنگ شود به آن بیرون لمینیت و در صورتی که با توجه به نمای داخلی درب و پنجره دوجداره رنگ شده باشد به آن داخل لمینیت می گویند.

بسیاری از سازندگان و معماران ساختمانی برای جلوه بخشیدن به نمای بیرونی و نمای داخلی ساختمان از درب ها و پنجره upvc و دوجداره دو رو لمینت استفاده می کنند و در این میان پنجره دوجداره دو رو لمینیت بسیار پرطرفدار است

بنابراین برای افزایش کیفی محصول، از پروفیل های رنگی که نزدیک به رنگ روکش لمینت باشد استفاده می شود، و پروفیل مغز قهوه ای نامیده می شود. در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای و یا همرنگ لمینت استفاده گردد.

شیشه و پنجره دوجداره و پنجره upvc شرکت آرتاوین در غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.