آرتاوین

انواع و کیفیت پروفیل های upvc

(پنجره دوجداره upvc در غرب تهران)

upvc یا pvcu به مواد پلاستیکی گفته می شود، همچنین به نام pvc سخت شناخته می شوند. چرا که در واقع بسیار سخت و غیر قابل انعطاف هستند. فرمی مقاوم از pvc  ها شناخته می شوند که اغلب برای کار های لوله کشی و قاب پنجره های دوجداره استفاده می شوند. ساختار پروفیل یو پی وی سی ( upvc ) در درب و پنجره های دوجداره  upvc آرتاوین از طراحی خاصی ترکیبی از دیواره ها و کانال ها به صورت عرضی و طولی به هم پیوسته تشکیل می شود که باعث سبک تر شدن وزن سازه پروفیل در درب و پنجره دو جداره upvc و موجب استحکام هر چه بیشتر پروفیل های upvc می شود.

پنجره دوجداره

انواع پروفیل های آرتاوین  و کاربردهای مربوط به آن :

  • پروفیل‌ های کشویی :

    در ساختمان هایی که معماری آن ایجاب می نماید یا محدودیت فضا جهت استفاده از پنجره های لولایی وجود دارد، پروفیل های کشویی آرتاوین مناسب می باشند همچنین در ساخت این گونه از پنجره ها قابلیت استفاده و اتصال به تعدادی از پروفیل های سری ۳ و ۵ محفظه ای نیز وجود دارد تا توانایی بالاتری در تولید به وجود آید.

  • پروفیل‌ های سه محفظه‌ ای :

    این سری از پروفیل ها طبق اسـتاندارد های رده اول این صنعت که از جمله آن رعایت ضخامت ۳ میلی متر برای دیوار های اصلی پروفیل می باشدt با رعایت سلایق لطیف و ظریف در معماری ایرانی طراحی و تولید شده اند.

  • پروفیل‌ های پنج محفظه‌ ای :

    درواقع پروفیل های پنج محفطه ای رعایت ضخامت ۳ میلی متری دیواره های اصلی، عرض ۷۰ میلی متر و داشتن پنج محفظه تأثیر قابل توجهی در جلوگیری از اتلاف انرژی داشته و برای شرایط آب و هوایی بسیار سخت، گزینه مناسبی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.