آرتاوین
پنجره دوجداره

انواع پروفیل upvc در درب و پنجره دوجداره :

پروفیل فریم : در درب و پنجره upvc آرتاوین این پروفیل به عنوان قاب دور استفاده می شود. این پروفیل از لحاظ ابعادی دارای سطح مقطع های ۶ سانتی متری و ۷ سانتی متری می باشد اما سطح مقطع ۵ سانتی متری و ۸ سانتی متری نیز در سبد محصولات برخی از شرکت ها وجود دارد که به ندرت استفاده می گردد. سطوح مقاطع مختلف با نام سری تولید می شود. به طور مثال سری  W640 پنجره دوجداره آرتاوین وین تک سطح مقطع ۶ سانتی متری و سری W700 آن ۷ سانتی متری می باشد.پروفیل پنجره upvc و دوجداره آرتاوین از لحاظ کارایی نیز به سری کشویی، سری بازسازی و سری نوسازی تقسیم بندی می شود.تمامی پروفیل های مورد استفاده در چارچوب را می توان به عنوان پروفیل قاب دور و یا فریم استفاده کرد. بطور مثال از پروفیل ساش و یا لنگه بازشو می توان بعنوان ساش فریم (پروفیل قاب دور لبه دار) استفاده کرد.

پروفیل مولیون : سطح برش پروفیل مولیون بصورت (T) شکل است و به عنوان تقسیم کننده پنجره به صورت افقی یا عمودی استفاده می شود. به طور مثال برای کتیبه بالای پنجره دوجداره و upvc از مولیون استفاده می شود. اگر بخواهیم انواع پروفیل مولیون را دسته بندی کنیم، به مجموعه زیر تقسیم بندی می شوند:

 مولیون سری ۶۰ : در کنار مجموعه پروفیل های ۶ سانتی متر استقاده می شود.

 مولیون سری ۷۰ : با عرض ۷ سانتی متر در کنار پروفیل های سری ۷ سانتی متری کاربرد دارد.

 مولیون متحرک : پروفیلی که به لنگه بازشو پیچ می شود و همراه با بازشو حرکت می کند. از پروفیل مولیون متحرک در درب و پنجره دوجداره و upvc فرانسوی استفاده می شود که در آن هر دو لنگه کنار هم باز می شوند.

 مولیون کتیبه کشویی : شکل ظاهری این مولیون به دلیل ساختار متفاوت پروفیل کشویی، کاملا با مولیون های دیگر متفاوت است. این پروفیل به عنوان تقسیم کننده افقی در پنجره های کشویی استفاده می شود.

پروفیل بازشو یا ساش : پروفیل ساش یا بازشو به عنوان بازشو در پنجره دوجداره upvc آرتاوین استفاده می شود. شکل استاندارد این پروفیل به صورت (S) شکل می باشد و در انواع زیر دسته بندی می شود:

پروفیل بازشو پنجره : بازشوی پنجره پرمصرف ترین پروفیل بازشو در انواع درب و پنجره upvc آرتاوین می باشد.

 پروفیل بازشو درب : تفاوت پروفیل بازشوی درب با پنجره در ابعاد آن است. به این شکل که پروفیل ساش درب از لحاظ ارتفاعی بزرگتر است.

 پروفیل بازشوی کشویی : پروفیل های سری کشویی را می توان تنها در پنجره دوجداره کشویی استفاده کرد.

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.