آرتاوین

اشتباهات رایج در تمیز کردن پنجره upvc

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک در غرب تهران)

پنجره دوجداره در غرب تهران

شاید فکر می کنید که تمیز کردن پنجره upvc به نظر یکی از آسان ترین کارها می باشد ولی همیشه اینطور نیست. اشتباه تمیز کردن پنجره upvc گاهی اوقات باعث آسیب بیشتر به پنجره می شود. آیا برای تمیز کردن پنجره upvc از ابزار مناسب استفاده می کنید؟ تکنیک های درست تمیز کردن پنجره را می دانید؟ آرتاوین تولید کننده درب و پنجره دوجداره نکاتی را درباره تمیز کردن پنجره به شما توصیه می کند.

چهار ابزار اساسی برای تمیز کردن پنجره ها که باید از آن ها استفاده کنید عبارت اند از :

  • سطل

  • اسفنج

  • لیسه پارچه

  • میکروفیبر

  پنجره دوجداره در غرب تهران

  اول اسفنج را در یک سطل آب خیس کنید، آب آن را بگیرید و بعد تمیز کردن شیشه را با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید. یکی از اشتباه رایج تمیز کردن پنجره با روزنامه است. روزنامه ها اغلب دارای مواد شیمیایی هستند و باعث آسیب به پنجره می شود. شاید بعضی از روزنامه ها نرم باشند اما بعد از تمیز کردن پنجره پرزهای بر روی آن باقی می گذارد. همچنین پاک کننده های شیمیایی عمر پنجره های شیشه ای را کوتاه می کند.آب ممکن است به نظر بی ضرر باشد، اما آب شیرین معمولی در واقع حاوی مواد معدنی سخت می باشد که رسوبات ناصافی در آن وجود دارد. اگر از آب برای پاک کردن پنجره خود استفاده می کنید، آب معدنی باشد.

  پارچه های معمولی بعد از تمیز کردن پنجره لکه و کثیفی بر روی شیشه باقی می گذارند بهتر از پارچه های نرم میکروفیبر برای پاک کردن پنجره ها استفاده کنید.

  اگر ابتدا گردگیری نکنید و مستقیما مایع تمیز کننده را روی پنجره ها اسپری کنید تنها لکه های گلی به وجود می آورید. همیشه قبل از شروع، قاب و شیشه ها را گردگیری کنید.

  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
  ۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
  ۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
  نمایندگی رسمی وین تک

  آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.