آرتاوین

یراق آلات دوحالته مناسب و استاندارد

(آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک در غرب تهران)

پنجره upvc

یکی از مهم ترین اجزای درب و پنجره دوجداره آرتاوین یراق آلات مناسب و استاندارد می باشد. یراق‌آلات درب و پنجره دوجداره دارای تنوع مناسبی هستند و شما می‌ توانید با توجه به سلیقه و کاربرد مکان استفاده از آن، یراق‌ آلات مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکته ای بسیار حائز اهمیت در تمامی یراق آلات دوحالته، مربوط به مبحث تحمل وزن است. حداقل وزنی را که می بایست این سیستم از یرق آلات در اندازه های مختلف بازشو تحمل نمایند ۱۰۰ کیلوگرم می باشد که برای تحقق این امر مهم،  مقاومت، اندازه و وزن مناسب لولاها باید مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر آن، پیچ های رگلاژ لولاها نیز باید از جنس مناسب باشند تا در هنگام رگلاژ دچار هرز شدن رزوه ها نگردد.

شرکت درب و پنجره دوجداره آرتاوین ، تولید کننده انواع درب و پنجره های دوجداره upvc  در غرب تهران، در تولید پنجره های دوجداره خود از بهترین یراق آلات درب و پنجره دوجداره استفاده می کند در نتیجه پنجره ای دوجداره با بالاترین کیفیت را در اختیار شما مصرف کنندگان قرار می دهد.

نکته : یکی دیگر از مواردی که باید در انتخاب یراق آلات دو حالته مورد توجه قرار گرفت تست آب نمک جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی هنگام استفاده از این یراق آلات در مناطق مرطوب می باشد. حداقل استاندارد تست آب نمکی که می بایست گواهی آن توسط آزمایشگاه های معتبر و مورد قبول RAL آلمان صادر شده باشد، معادل ۵۰۰ ساعت است. همچنین قابل ذکر است که به دلیل تعداد زیاد قطعات موجود در هر ست از این نوع یراق آلات، باید طراحی به گونه ای صورت پذیرفته باشد تا در هنگام مونتاژ، حداقل زمان صرف شده و سایز بندی به نحو مقرون به صرفه ای انجام شده باشد.

اسپانیولت های دوحالته در یراق آلات دوحالته باید دارای شیارهایی باشند که بین صفحه اصلی و زیرین فاصله ایجاد نموده تا در هنگام اصطحکاک، دستگیره روان تر عمل نموده و روکش یراق از بین نرود و باعث فرسودگی بین دو صفحه اسپانیولت نگردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.